Wiadomości branżowe

Kolejny numer Biuletynu SFI

mBank w ramach działań edukacyjnych oraz informacyjnych związanych z funkcjonowaniem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych poleca drugi numer Biuletynu użytkowników SFI .Biuletyn jest źródłem kompleksowej informacji na temat rozwoju elektronicznego kanału dystrybucji jednostek funduszy inwestycyjnych, który obecnie - za sprawą mBanku - rozwija się bardzo dynamicznie.Dwumiesięcznik zawiera bieżące informacje na temat funkcjonowania Supermarketu i jego rozwoju oraz porady i analizy dotyczące rynku funduszy i sposobów inwestowania. Pierwszy numer Biuletynu zamówiło ponad 3500 użytkowników SFI.Drugi numer publikacji zawiera tematy dotyczące aktualnych wydarzeń w Supermarkecie FI (aktywa i liczba Klientów), analizę obecnej sytuacji na rynku funduszy zawartą w artykule "Przegląd stóp zwrotu w oczekiwaniu na lepsze czasy", prognozy Bartłomieja Michalskiego dyrektora Inwestycyjnego GTFI dotyczące

mBank w ramach działań edukacyjnych oraz informacyjnych związanych z funkcjonowaniem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych poleca drugi numer Biuletynu użytkowników SFI .

Biuletyn jest źródłem kompleksowej informacji na temat rozwoju elektronicznego kanału dystrybucji jednostek funduszy inwestycyjnych, który obecnie – za sprawą mBanku – rozwija się bardzo dynamicznie.

Dwumiesięcznik zawiera bieżące informacje na temat funkcjonowania Supermarketu i jego rozwoju oraz porady i analizy dotyczące rynku funduszy i sposobów inwestowania. Pierwszy numer Biuletynu zamówiło ponad 3500 użytkowników SFI.

Drugi numer publikacji zawiera tematy dotyczące aktualnych wydarzeń w Supermarkecie FI (aktywa i liczba Klientów), analizę obecnej sytuacji na rynku funduszy zawartą w artykule „Przegląd stóp zwrotu w oczekiwaniu na lepsze czasy”, prognozy Bartłomieja Michalskiego dyrektora Inwestycyjnego GTFI dotyczące zmian na rynku funduszy obligacji w 2004 roku oraz porady „Jak inwestować w fundusze w trudnych czasach?”

http://fundusze.mbank.com.pl/biuletyn.pl?cmd=last

Bezpłatną, elektroniczną subskrypcję Biuletynu można zamówić w serwisie internetowym SFI:

http://www.fundusze.mbank.com.pl/biuletyn.pl

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do stale poszerzającej się gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.

O atrakcyjności Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych świadczą:

  • szeroka oferta funduszy inwestycyjnych należących do różnych towarzystw i różnych kategorii/klas,
  • obsługa 24 godziny na dobę, przez Internet i telefon,
  • minimalny poziom opłat i prowizji, programowa rezygnacja z opłat ponoszonych przez Klientów przy nabyciu i umorzeniu jednostek,
  • przejrzysty i pełny zakres informacji dotyczących inwestowania w jednostki funduszy,
  • specjalny serwis www zwierający codzienne, aktualne ceny jednostek funduszy oraz historyczne wartości jednostek,
  • sprawdzony i bezpieczny system transakcyjny mBanku

W chwili obecnej na platformie SFI dostępne są  34 fundusze inwestycyjne (we wrześniu grono dostępnych funduszy powiększyło się o osiem funduszy CAIB) zarządzanych przez siedem towarzystw: TFI Skarbiec, SEB TFI, Górnośląskie TFI, TFI PZU, TFI Banku Handlowego, Warta TFI i CAIB.

A to już wiesz?  Chcą przeciwdziałać wywożeniu leków z Polski

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy