Biznes Konsument

Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty!

Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty!
12 edycja największego programu dla wykonawców dachów - SUPERDEKARZ, którego mecenasem jest marka BMI Braas, wyłoniła nowych

Data publikacji: 2021-02-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty!
Kategoria: Konsument, BIZNES

12 edycja największego programu dla wykonawców dachów – SUPERDEKARZ, którego mecenasem jest marka BMI Braas, wyłoniła nowych zwycięzców.

Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty! Konsument, BIZNES - 12 edycja największego programu dla wykonawców dachów - SUPERDEKARZ, którego mecenasem jest marka BMI Braas, wyłoniła nowych zwycięzców.

Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2020 otrzymał wielokrotny SUPERDEKARZ REGIONU Wielkopolskiego i SUPERDEKARZ ROKU 2013 – Łukasz Budzyński (Zakład Blacharsko-Dekarski z miejscowości Strzyżewo Smykowe w woj. wielkopolskim). Na kolejnych miejscach w rankingu uplasowali się: Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, woj. wielkopolskie), Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki) oraz Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie).

Przyznano również nagrody w dodatkowych kategoriach:

– SUPERDEKARZ w kategorii Dachówka Cisar 2020 – Daniel Czarnecki, Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Szczecin

– SUPERDEKARZ w kategorii Akcesoria 2020 – Jerzy Łączyński, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie

– SUPERDEKARZ w kategorii Gwarancje Systemowe 2020 – Michał Groch, Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MICHAŁ GROCH "GROSZEK", Gniewczyna Łańcucka, woj. Podkarpackie

– SUPERDEKARZ w kategorii Debiut Roku 2020 – Grzegorz Karnafel, Usługi Ciesielsko-Dekarskie, Budzisław Kościelny, woj. wielkopolskie.

W minionym roku uczestnicy programu SUPERDEKARZ zgłosili ponad 6500 obiektów, na których położyli ponad 1,8 mln m2 dachówek marki BMI. Po raz pierwszy do punktacji wliczono produkty marki Icopal. Znakomicie rozwija się produkt Gwarancja Systemowa Braas, którą mogą oferować zweryfikowani przez producenta marki Braas dekarze. W minionym roku udzielono 300 Gwarancji. Jest to pierwsza i jedyna na rynku Gwarancja, która obejmuje nie tylko poszczególne produkty, ale cały system dachowy Braas.

Największym hitem okazała się dachówka Teviva Cisar, tuż za nią Celtycka Lumino i Bałtycka Cisar, co potwierdza tryumf nowoczesnych technologii dla produktów dachowych, szczególnie gdy rekomendują je wykonawcy o ugruntowanej pozycji na rynku. W dalszej kolejności najpopularniejszymi dachówkami minionego roku były Rubin 9Voraz Turmalin.  

– XIII edycja programu SUPERDEKARZ oficjalnie wystartuje w ciągu kilku tygodni. Już dziś zapraszamy do rywalizacji zarówno dotychczasowych uczestników, jak i nowych wykonawców dachów, którzy stawiają na wsparcie i szkolenia techniczne, wysoką jakość produktów oraz benefity wynikające z programu SUPERDEKARZ oraz Certyfikowany Dekarz Braas – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska. – Branża budowlana jako jedna z nielicznych, oparła się trudnościom wynikającym z ograniczeń narzuconych przez pandemię. Produkcja i dystrybucja materiałów budowlanych, działalność hurtowni nieznacznie się zmieniła, niemniej w Nowym Roku życzymy wszystkim Partnerom dużo zdrowia, ostrożnych decyzji biznesowych i co najmniej utrzymania poziomu rozwoju, jaki odnotowali w 2020 roku.

A to już wiesz?  Polscy naukowcy tworzą Genomiczną Mapę Polski z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Pozwoli sprawdzić m.in. podatność konkretnych regionów na ciężki przebieg COVID-19

Więcej informacji o warunkach przystąpienia do XIII edycji programu SUPERDEKARZ można uzyskać na stronie www.superdekarz.pl

Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń – od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Portal SUPERDEKARZ.PL to z kolei źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, skierowany zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty! Konsument, BIZNES - 12 edycja największego programu dla wykonawców dachów - SUPERDEKARZ, którego mecenasem jest marka BMI Braas, wyłoniła nowych zwycięzców.
Hashtagi: #Konsument #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy