Biznes Handel

Zmiany w dojeździe do Centrum Korona

Zmiany w dojeździe do Centrum Korona
Z początkiem lutego decyzją Zarządu Dróg Miejskich we Wrocławiu rozpoczął się remont wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Bolesława Krzywoustego, zapewniający dużo bardziej komfortowy dojazd do Centrum

Data publikacji: 2021-02-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zmiany w dojeździe do Centrum Korona
Kategoria: Handel, BIZNES

Z początkiem lutego decyzją Zarządu Dróg Miejskich we Wrocławiu rozpoczął się remont wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Bolesława Krzywoustego, zapewniający dużo bardziej komfortowy dojazd do Centrum Korona.

Zmiany w dojeździe do Centrum Korona Handel, BIZNES - Z początkiem lutego decyzją Zarządu Dróg Miejskich we Wrocławiu rozpoczął się remont wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Bolesława Krzywoustego, zapewniający dużo bardziej komfortowy dojazd do Centrum Korona.

Z początkiem lutego decyzją Zarządu Dróg Miejskich we Wrocławiu rozpoczął się remont wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Bolesława Krzywoustego, zapewniający dużo bardziej komfortowy dojazd do Centrum Korona. W związku z prowadzonymi pracami w nocy z 5 na 6 lutego, przejazd ten został zamknięty i obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.  Remont planowo potrwa do 31.05.2021 roku.

Podczas remontu wiaduktu wjazd na teren galerii jest możliwy od ulicy Bolesława Krzywoustego od strony centrum przy skrzyżowaniu z ulicą Poprzeczną oraz od strony wschodniej w pobliżu stacji paliw Orlen. Po zakończeniu remontu zostanie przywrócona poprzednia stała organizacja ruchu. W ramach realizowanych prac remontowych wymieniona zostanie między innymi nawierzchnia jezdni i chodników, barierki ochronne oraz elementy oświetlenia.

„Remont wiaduktu utrudni dojazd do Centrum Korona przez kilka miesięcy, ale po jego zakończeniu trasa dojazdowa będzie znacznie lepsza i dużo bardziej komfortowa. Do tego czasu obowiązywać będą objazdy. Pojawi się też tymczasowe oznakowanie mające ułatwić kierowcom jazdę. Ze swojej strony również postaramy się zrobić wszystko, by klienci jak najmniej odczuli wszelkie niedogodności”  –  mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Korona.

Prace drogowe nie wpłynęły na funkcjonowanie Centrum Korona. Galeria jest otwarta jak dotychczas od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 21:00 . W niedziele objęte zakazem handlu otwarte pozostaną tylko wybrane sklepy i lokale. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej galerii. Zmianie nie uległy też godziny otwarcia hipermarketu Auchan, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-22:00, w soboty w godz. 7:00-22:00 oraz w niedzielę w godz. 8:00-21:00.

A to już wiesz?  Milka z nową kampanią telewizyjną „Delikatność smakuje lepiej”

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zmiany w dojeździe do Centrum Korona Handel, BIZNES - Z początkiem lutego decyzją Zarządu Dróg Miejskich we Wrocławiu rozpoczął się remont wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Kowalskiej nad ulicą Bolesława Krzywoustego, zapewniający dużo bardziej komfortowy dojazd do Centrum Korona.
Hashtagi: #Handel #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy