LIFESTYLE Zakupy

Zrób sobie super gadżet w Silesia City Center

Zrób sobie super gadżet w Silesia City Center
15 minut – tylko tyle czasu potrzeba, aby stworzyć oryginalny i spersonalizowany super

Data publikacji: 2018-04-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zrób sobie super gadżet w Silesia City Center
Kategoria: Zakupy, LIFESTYLE

15 minut – tylko tyle czasu potrzeba, aby stworzyć oryginalny i spersonalizowany super gadżet.

Zrób sobie super gadżet w Silesia City Center Zakupy, LIFESTYLE - 15 minut – tylko tyle czasu potrzeba, aby stworzyć oryginalny i spersonalizowany super gadżet.

15 minut – tylko tyle czasu potrzeba, aby stworzyć oryginalny i spersonalizowany super gadżet. W sobotę i niedzielę (28 i 29 kwietnia) w godz. 11:00-19:00 przekonają się o tym odwiedzający Silesia City Center. W specjalnej strefie będzie można w krótkim czasie samodzielnie ozdobić koszulkę, kubek czy torbę na zakupy. Wystarczy odrobina kreatywności, szczypta ulubionych kolorów i voila – super gadżet gotowy!

Każdy lubi dostawać prezenty, zwłaszcza wtedy, gdy są one trafione. Przepis na taki podarunek jest prosty – najlepiej zrobić go sobie… samemu. W najbliższy weekend (28-29 kwietnia) największe centrum handlowe na Śląsku zaprasza na nietypową akcję – samodzielnego ozdabiania gadżetów. Akcja „Super gadżet” to nasza propozycja na kreatywne spędzenie czasu z rodziną. Przy okazji zakupów każdy będzie mógł samodzielnie zaprojektować grafikę i ozdobić nią funkcjonalny gadżet – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, zgłosić się do punktu na Placu Śląskim, zaprojektować grafikę i odebrać wyjątkowy gadżet. Wśród nich znajdą się koszulki, kubki czy praktyczne plecaki-worki na zakupy.

Akcja „Super gadżet” odbędzie się w sobotę i niedzielę (28-29 kwietnia) w godzinach 11:00-19:00 na Placu Śląskim.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zrób sobie super gadżet w Silesia City Center Zakupy, LIFESTYLE - 15 minut – tylko tyle czasu potrzeba, aby stworzyć oryginalny i spersonalizowany super gadżet.
Hashtagi: #Zakupy #LIFESTYLE

A to już wiesz?  „Fabryka nagród” w Zielonych Arkadach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy